Hosting współdzielony

Chcesz być obecny w sieci?! Potrzebujesz swojego miejsca dla swojej strony interntowej? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasz hosting na pewno spełni Twoje oczekiwania!
Zapoznaj się z preferencyjną ofertą hostingową firmy PROSNET i przekonaj się sam!

Hosting to udostępnianie zasobów serwerowni użytkownikom zewnętrznym. Polega na rezerwowaniu przez usługodawcę określonej objętości dysku twardego serwera dla potrzeb użytkownika, który tę przestrzeń dzierżawi. Połączenie serwerowni z siecią Internet sprawia, że umieszczane przez użytkownika na dysku pliki są dostępne online. Posiadająca stabilne, profesjonalnie zarządzane serwery dedykowane firma informatyczna PROSNET zapewnia swoim klientom niezawodny, bezpieczny hosting.

U nas dbamy o stan techniczny i poprawne działanie naszych serwerów oraz gwarantujący stabilność i szybkość połączenia z siecią Internet dobry stan techniczny przyłączy. Dzięki nam Twoja strona www zawsze będzie dostępna, a Ty obecny! W PROSNET dbamy również o Twoje bezpieczeństwo. Odpowiedni system zabezpieczeń chroni Twoje pliki przed kradzieżami elektronicznymi, wirusami komputerowymi i atakami hakerów. Dzięki PROSNET Twoje pliki mogą spać spokojnie.

Oferujemy trzy preferencyjne pakiety usług hostingowych:

- idealny na początek pakiet Serwer Start,
- dopasowany do potrzeb średnich przedsiębiorstw pakiet Serwer Medium,
- odpowiadający wymaganiom dużych i prężnie działających firm pakiet Serwer Pro.

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem każdego pakietu i wybierz serwer dla Siebie!

Żadne z proponowanych rozwiązań nie odpowiada Twoim potrzebom? Skontaktuj się z nami! Specjalnie dla Ciebie stworzymy indywidualną ofertę usług hostingowych, która sprosta wszystkim Twoim potrzebom i wymaganiom. Nie wierzysz?! Sprawdź!

Hosting - cennik

Podane ceny są kwotami netto do których należy doliczyć 23% VAT.