O firmie

Firma PROSNET powstała w wyniku połączenia pasji projektowania i zaangażowania w tworzenie stron, aplikacjiportali internetowych. Firma została założona w 2009 roku. Nasza główna siedziba mieści się w malowniczej Świdnicy koło Wrocławia, ale zasięg świadczonych przez nas usług wykracza daleko poza obszar Dolnego Śląska. W pierwszych miesiącach działalności świadczyliśmy usługi informatyczne i internetowe głównie na potrzeby firm z pobliskich miast, takich jak: Wrocław, Legnica, Jelenia Góra czy Wałbrzych.

 

Obecnie współpracujemy ze zleceniodawcami z całej Polski i stanowimy poważną konkurencję wobec innych firm projektujących i tworzących strony internetowe. W szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług każdy klient znajdzie dokładnie to, czego szuka. Utrzymujemy serwisy internetowe, budujemy wyspecjalizowane aplikacje internetowe.

 

Tworzymy niepowtarzalne, dostosowywane do potrzeb naszych klientów strony internetowe oraz portale internetowe. Dodatkowo oferujemy zaskakująco tanie domeny internetowe i niezawodny hosting – na żadnych innych serwerach Twoje dane nie będą czuły się tak bezpiecznie jak u nas!

W firmie PROSNET gwarantujemy satysfakcjonujące rozwiązania w przystępnych cenach.

 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 

- hosting,

- serwery VPS,

- zarządzanie serwerami dedykowanymi,

- rejestracja i utrzymanie domen internetowych,

- projektowanie stron internetowych,

- tworzenie stron www i portali internetowych,

- tworzenie sklepów internetowych,

- utrzymywanie stron internetowych,

- pozycjonowanie stron internetowych,

- tworzenie aplikacji webowych.


My już jesteśmy w sieci. Teraz Twoja kolej!